Baran

14. října 2006 v 14:41 | zmurkatko-dievcatko |  HOROSKOPY
Osobný charakter
Je snadné ho rozhněvat, ale stejně rychle se zase uklidní a jedná pak mírně. Berani jsou známí svým uměním říkat pravou věc v pravou chvíli .Snadno se učí a mají výbornou paměť.Rádi se baví a mají cit pro hudbu. Ve společnosti jsou tedy oblíbení, občas to ale zaskřípe právě díky jejich vlastnosti říct každému, co si myslí. V podnikání se berani hodí zejména pro obchod zejména s nemovitostmi .Berani bývají schopnými výtvarníky, umělci, zdatnými právníky i státníky a mívají i literární nadání .Harmonii a soulad nacházejí Berani v manželství s partnery narozenými ve znamení Střelce, Lva nebo v jejich vlastním znamení. Temperamentu Beranů svědčí i partnerství s Váhou či Blížencem.
Farby
čierna-Základní barva. Pomáhá nám neztratit sebe sama v neklidu světa, učí nás analyzovat vlastní nitro, ale neuzavřít se a zůstat přístupný všem možnostem. Černá barva je mystická, může ukazovat potřebu se skrýt.
fialová-Patří ke chladným barvám. Působí na centrální nervový systém uklidňujícím dojmem a vyvolává spánek. Pomáhá při meditaci, má zklidňující, téměř hypnotické účinky. Je to mystická barva, která je symbolem duchovna, ale i srdečnosti. Fialová je spojována s touhou po vědění. Je typická pro ty, kdo neustále touží po mystičnu v každodenním životě a inklinují k nerealistickým řešením.
Kamene
rubín,karneol,granát,diamant,jaspis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adminka adminka | 31. prosince 2006 v 21:57 | Reagovat

moja oblubena je cierna a som baran ok alebo tedy bola no :-))

2 rikki174 rikki174 | 26. října 2008 v 15:00 | Reagovat

aj ja som baran no mám rada aj čarvenú

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.