Blíženci

14. října 2006 v 20:57 | zmurkatko-dievcatko |  HOROSKOPY
Osobní charakter
Podvojná a jaksi rozštěpená povaha je neoddělitelným rysem znamení Blíženců. Pokud se vyskytnou problémy, může vlídnost rázem vystřídat nedůvěra. Nejednou se z nich stávají pesimisté a skeptici. Nejvíc by si Blíženci měli hlídat a vážit to, čeho dosáhli. Každý úspěch si totiž představují jako stavbu, postupujíce ke stále vyšším a vyšším poschodím, snadno by mohli přehlédnout překážky, které jejich naděje zbortí. V podnikání mají Blíženci široké pole působnosti. Jsou to dobří organizátoři, obchodníci a ve spekulacích si přímo libují. Úspěšní jsou v reklamní činnosti a ostatních oborech, kde je třeba držet krok s dobou a se změnami a novinkami, jež s ní přicházejí. Jako partneři se k sobě dobře hodí Blíženci s Váhami, stejně jako s Vodnáři. Vzhledem ke kolísavé povaze zmíněných znamení to však vyžaduje, aby se mírnili, jinak to občas může slušně zaskřípat. Neobyčejně výhodnou kombinací je spojení Blíženců se Střelcem.
Farby
zlatá-Mění porozumění v moudrost, podněcuje řešení psychických problémů, dává pocit bohatství, lesku a tepla. Vyjadřuje klid a vyrovnanost duše a těla.
žltá-Zprostředkovává lehkost, radost a veselé uvolnění. její vibrace nás otevírají životu, podporují naši ochotu navazovat kontakty a poučovat se ze zkušeností a poznatků. Oživuje myšlení a povzbuzuje přenos impulsů. Podporuje metabolismus, pomáhá paměti a komunikaci.
tmavo modrá-Přináší do naší duše klid, schopnost soustředit se na podstatné a hluboké poznání. Je barvou spolehlivosti, hloubky a míru. Podporuje intuici a celkově uklidňuje.
Kamene
ruženín,citrín,jantar
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.